Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Oldsmobile | Model tjetër

23 Jan 16:27 ,

Oldsmobile 3.5 benzin gaz automat

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim