Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Oldsmobile

27 Sht 21:19 ,

Per restaurim pa motor

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:27 ,

Oldsmobile 3.5 benzin gaz automat

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999


Në fillim