Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | e-NV200

07 Jan 18:25 ,

4x4

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 17:23 ,

Shitet, Koleos 4*4 manual 200 nafte, 2009 :

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 12:50 ,

Shitet, Koleos 4*4 manual 200 nafte, 2009 :

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 09:15 ,

nisan .l35

6 300 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim