Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Trade

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


01 Dhj 14:14 ,

Nissan trade kamioncin veteshkarkuese

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Mar 09:40 ,

Nissan trade

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 09:44 ,

Nissan micro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 11:41 ,

Kamioncin

300 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 19:15 ,

shitet Nisan 2.8 kubik viti 1992

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 09:02 ,

Kamioncin

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 09:16 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 22:15 ,

Kamioncine Nissan

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 07:35 ,

Nissan Kamionçinë 3.5 ton

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:32 ,

SHITET NISSAN TRADE

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim