Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Trade

18 Qer 20:22 ,

Nissan trade kamioncin veteshkarkuese

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Mar 09:40 ,

Nissan trade

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 09:44 ,

Nissan micro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 11:41 ,

Kamioncin

300 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 19:15 ,

shitet Nisan 2.8 kubik viti 1992

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 09:02 ,

Kamioncin

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 09:16 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 22:15 ,

Kamioncine Nissan

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 07:35 ,

Nissan Kamionçinë 3.5 ton

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:32 ,

SHITET NISSAN TRADE

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 16:24 ,

SHITET NISSAN TRADE

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 15:42 ,

Nissan Trade dizel

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:40 ,

Nissan Trade dizel -90

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim