Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Tiida

12 Sht 20:51 ,

Nissan 2008 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Sht 15:40 ,

Nissan Tiida 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Pri 22:00 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 11:16 ,

Nissan Tiida

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim