Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


18 Mar 17:41 Makina , Dibër

Shitet nisan

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 19:49 Makina , Tiranë

Nessan Sunny 1.6 cc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:00 Makina , Tiranë

Nessan Sunny 1.6 cc

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 11:46 Makina , Devoll

Shitet makine

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 20:57 Makina , Pogradec

Nissan SUNNY

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 14:56 Makina , Tiranë

Nissan Sunny

700 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:35 Makina , Korçë

Arsye mos perdorimi

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 08:07 Makina , Dibër

Nissan Sunny

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 14:17 Makina , Tiranë

Nisan sunny

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 17:54 Makina , Kucovë

Nissan Sunny GTI-R

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim