Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Sunny

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Sht 18:40 ,

Nissan sunny

1 300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Sht 09:12 ,

Nissan Sunny viti 95 benzine 1.4 Kambio manuale

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:09 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 13:09 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 08:50 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 17:09 ,

Shitet NISSAN SUNNY 1.4

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 10:54 ,

Shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:12 ,

Nissan Sunny

8 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 17:41 ,

Shitet nisan

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 19:49 ,

Nessan Sunny 1.6 cc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim