Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Skyline

24 Gush 14:26 ,

Nissan

6 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim