Kurbin | Automjete | Makina | Nissan | Serena

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


18 Tet 13:57 ,

Shitet per pjese 2.3 naft

5 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 18:44 ,

Shes Nisan Serena 2.3

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 15:29 ,

Nissan

25 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:26 ,

Nissan serena

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 12:04 ,

Furgoncin

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 13:45 ,

Shum mir makine!!!!

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 13:33 ,

Shum mir makine!!!!

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:42 ,

Nissan Serena

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 08:14 ,

NISAN SERENNA

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:36 ,

NISAN SERENA PER PJESE KEMBIMI

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim