Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Sentra

Sot 21:42 ,

Nissan sentra 2017 benzin+gaz

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Qer 07:12 ,

Nisan sentra 1.8 benzin automat 2017

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Qer 16:54 ,

Shitet ose ndrohet Nissan Sentra 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 17:03 ,

Nisan

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim