Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:10 Makina , Tiranë

OKAZION!! Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI OKAZION 2 DIT

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:15 Makina , Fier

Qashqai Benzin + Gas 2010 Mundesi nderrimi

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:06 Makina , Pogradec

nissan qaqshai

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:41 Makina , Fier

Nissan Qashqai 1.5 naft

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:12 Makina , Sarandë

Nissan Qashqaj ,2008.

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:58 Makina , Tiranë

SHITET NISAN QASHKAI 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

Shitet Qafqai ne gjendje perfekte

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim