Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:53 Makina , Tiranë

OKAZION NISAN PIXO 23,000KM VITI 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 21:49 Makina , Tiranë

Nisane Pixo gaz/benzine 2011

350 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 02:20 Makina , Tiranë

Nissan pixo 23.000 km 1.0

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 15:50 Shitorja Makina , Tiranë

**U SHIT**Nissan pixo 2010

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 13:23 Makina , Tiranë

Nisane ne shitje

350 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 00:56 Makina , Elbasan

Nissan Pixo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 19:44 Makina , Durrës

Nissan

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 10:15 Makina , Tiranë

Nissan Pixo 2010 Benzine-gaz pure drive fun

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 18:18 Makina , Shkodër

Nissan pixo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 09:06 Makina , Durrës

OKAZIONN NISAN VITI 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim