Kurbin | Automjete | Makina | Nissan | Pixo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:12 ,

Nisan pixo 2010 ben+gaz letra te paguara euro 5

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 08:26 ,

Makine nisan ne shitje

320 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 08:38 ,

Nisane Pixo gaz/benzine 2011

350 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Sht 11:42 ,

Nisan Pixo,Viti 2013. benzine.Ka 23mij klm origjin

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 14:58 ,

Nissan Pixo - Gaz/ Benzinë nga fabrika

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 14:14 ,

Nissan pixo 23.000 km 1.0

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 13:23 ,

Nisane ne shitje

350 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 00:56 ,

Nissan Pixo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 19:44 ,

Nissan

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 10:15 ,

Nissan Pixo 2010 Benzine-gaz pure drive fun

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim