Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Patrol

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 19:08 ,

parakolp nissan patroli y60

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:06 ,

NISSAN PATROL

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:47 ,

NISSAN PATROL OFFROAD

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:18 ,

Shitet arusha e maleve nisan patrol 3.3 naft

210 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:10 ,

Shitet kamjo Automatike per Nissan Patrol Y61

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Dhj 08:25 ,

Foristrad

6 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 22:52 ,

Nissan patrol

7 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 16:35 ,

Nisan

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 04:46 ,

Nissan patrol 4.2 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 18:47 ,

Nissan patrol

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim