Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Pathfinder

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 16:26 ,

SHITET NISSAN PATHFINDER AUTOMAT 2.5 DIESEL 4x4

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 12:47 ,

Nissan pathfinder

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 04:50 ,

Pathfinder

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 19:49 ,

Nisan pathfinder

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:15 ,

nisan 2.5 naft viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 15:28 ,

Nissan Pathfinder 4x4.

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 17:11 ,

shitet

6 000 EUR

30 Sht 13:18 ,

Nissan Pathfinder Hybrid

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Sht 11:32 ,

Nisan

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 21:52 ,

Nissan Pathfinder

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim