Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Pathfinder

29 Qer 14:11 ,

shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 13:49 ,

Foristrade 4x4 Nissan 2.5 nafte viti 2008

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 19:23 ,

OKAZION!!!

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 15:46 ,

Shitet nissan pathfinder 9 000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 15:34 ,

Shitet nissan pathfinder Okazion 8.500 Euro

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 03:09 ,

Shitet /Nderrohet Nissan

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 20:36 ,

Nissan 4x4 05

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 16:47 ,

Pathfinder navara L200 hilux

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 12:48 ,

Shitet Nissan pathfinder ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 20:09 ,

Nissan Pathfinder 2007

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 13:12 ,

NISSAN PATHFINDER

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 18:32 ,

Nissan Pathfinder

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 21:23 ,

Nissan pathfinder

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 17:53 ,

Nissan Pathfinder 3.0 dCi Aut. LE

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 22:48 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dCi

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 11:44 ,

Nissan pathfinder 4.0 benzin me 5 mij milje

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 09:18 ,

Super Okazion

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 20:30 ,

Nissan Pathfinder benzine 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 12:47 ,

Nissan pathfinder

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 06:12 ,

nissan pathfinder

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 22:52 ,

shkoder

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 10:58 ,

nrrohet me makin te vogel

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 20:12 ,

Nissan Pathfinder Platinium

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Korr 18:11 ,

Nissan pathfinder 2.5 cdti 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 10:41 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:30 ,

Nissan Pathfinder

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:38 ,

OKAZJON NISSAN PATHFINDER

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 20:56 ,

Nissan Pathfinder Platinum 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 21:27 ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCi

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 14:17 ,

Okazion

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 16:30 ,

Shitet automjet

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 21:07 ,

SHITET NISSAN PATHFINDER 2.5 dCi

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Pri 08:16 ,

Nissan Pathfinder 2.5

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:11 ,

Nissan Pathfinder 2.5 CDI

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 13:09 ,

Nissan Pathfinder 2.5 CDI

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 22:48 ,

Nisann

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 13:00 ,

Nissan Pathfinder 4WD 4dr SUV

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 15:59 ,

OKAZION NISSAN PATHFINDER

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 13:33 ,

Nissan Pathfinder dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 14:25 ,

Nissan Pathfinder 2.5

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 12:16 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dCi -07

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 18:56 ,

OKAZION foristrade Nisan

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 16:58 ,

Nissan Pathfinder 4×4 full -05

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 20:04 ,

Okazion..sherbime te bera..ne gjendje 10/10

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 21:22 ,

Bejm dhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 17:03 ,

Shitet..dhe nderrohet sipas marrveshjes

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 18:48 ,

Nisan.full..

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 23:28 ,

Nissan Pathfinder -05

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 09:27 ,

shitet nisan okazion

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim