Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Note

Sot 22:36 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 Dyqani ,

Nissan Note

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:01 Dyqani ,

Nissan Notte 1.6 Benzine/Gas 2010

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 ,

Nissan Notte 1.4

28 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:08 ,

Nissan note 1.4benzine-08 Sapo Ardhur nga Zvicra

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:42 ,

Nissan Note 1.5 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:14 Dyqani ,

NISSAN NOTE, VITI 2013, MANUALE, MOTORR 1.5 NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:35 ,

NISSAN NOTE 1.6 BENZIN AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim