Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Note

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 22:35 ,

Nissan note 1.4benzine-08 Sapo Ardhur nga Zvicra

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:49 ,

Nissan Note 1.5

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

Nissan Note 1.4 Gas - Benzin 10, edhe Ndrrohet...

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:24 Dyqani ,

NISSAN NOTE, VITI 2013, MANUALE, MOTORR 1.5 NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:46 ,

Nissan Note Benzine-Gaz Automat 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:17 ,

Nissan Notte 1.4

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 16:35 ,

NISSAN NOTE 1.6 BENZIN AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Nën 11:19 ,

Nisan Note

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim