Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | NV200

04 Qer 08:59 ,

Nissan NV200 benzin/gaz 2014

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 10:18 ,

Nisan

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 11:20 ,

SHITET FURGON NISSAN NV200 (2015) 1,5 NAFTE

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 19:30 ,

Nissan NV200 ��������

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 00:06 ,

Nissan NV 200

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 20:35 ,

Furgon Nisan Nv200

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 11:39 ,

Shitet nidan navara

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 15:35 ,

Shitet

11 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Korr 09:28 ,

Nisan navara

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim