Durrës | Automjete | Makina | Nissan | Micra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Durrës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Micra | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Nën 08:45 ,

NISSAN MICRA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMATIKE

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 17:37 ,

Nissan Micra benzin+gaz

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 20:04 ,

Shitet NISSAN MICRA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 11:14 ,

Nissan Micra 1.5 Naft 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 08:50 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 14:31 ,

Nissan Micra benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:12 ,

Nisan micra 1.3 cc 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 14:29 ,

Nisan micra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 13:43 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 11:57 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 14:56 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 13:11 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 12:34 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 13:48 ,

Nissan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 14:23 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 13:31 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 14:48 ,

OKAZION NISAN MIKRA

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 14:20 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 14:38 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 14:11 ,

NISSAN MICRA VITI 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 12:16 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 14:54 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 13:34 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 13:13 ,

Nisan micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 13:09 ,

Nisan micra

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 15:53 ,

Nisan micra

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 16:43 ,

Nissan Micra benzin

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 16:39 ,

Nissan Micra

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 13:19 ,

Nisan micra

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 12:10 ,

Nisan micra

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 21:09 ,

Shes Nisan Micra

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 13:46 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 15:11 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 16:52 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 15:08 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 13:08 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 12:32 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 11:40 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 12:07 ,

Nosan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 17:14 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 11:54 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 19:30 ,

Nissan Micra 1.2

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 19:30 ,

Nissan Micra 1.2

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 18:32 ,

Nissan Micra benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 12:28 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 11:20 ,

Nisan micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 18:55 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 15:25 ,

Nissan Micra dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 11:41 ,

Kerkoj nisan micra,opel corsa,vw polo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 17:05 ,

Nissan Micra viti 2005 benzin&gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Micra | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione