Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Maxima

09 Jan 16:45 ,

Shitet veturë Nissan Maxima QX

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 14:31 ,

Nissan Maxima 1.5naft- 04

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim