Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Leaf

15 Jan 11:08 ,

Nissan leaf

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 11:51 Dyqani ,

Autoveture

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Qer 14:09 ,

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Tet 14:56 ,

Shes Furgon Elektrik NISSAN Evalia, E-NV200 2015

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Tet 14:48 ,

Shes Makine Elektrike Nissan Leaf 2015

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Tet 14:39 ,

Shes Makine elektrike NISSAN LEAF 2015

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Gush 16:15 ,

Makine total Elektrike

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Nën 04:17 ,

Nissan Leaf,2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim