Kukës | Automjete | Makina | Nissan | King Cab

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


17 Sht 15:34 ,

Nissan Navara (King Cab) Viti 2007 2.5 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 09:20 ,

Nissan Navara (King Cab) Viti 2007 2.5 Diesel ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 16:54 ,

shitet

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 13:34 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 06:52 ,

Nissan navara 2500

4 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:17 ,

Nissan

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:12 ,

Nissan King Cab

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 09:01 ,

shitet nissan 4x4

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 21:10 ,

Xx

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 18:53 ,

Nisan

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim