Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | King Cab

12 Korr 16:54 ,

shitet

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 13:34 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 06:52 ,

Nissan navara 2500

4 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:17 ,

Nissan

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:12 ,

Nissan King Cab

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 09:01 ,

shitet nissan 4x4

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 21:10 ,

Xx

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 18:53 ,

Nisan

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 16:37 ,

Nissan

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:40 ,

Nisan

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 15:47 ,

Nissan dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 12:05 ,

Super pick up Nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 09:32 ,

Nisan Navara + Pick Up te tjere!

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 08:59 ,

Nisan navara

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 08:31 ,

Nissan King cab Navara 2005 4x4 full option

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:08 ,

Nisan

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:30 ,

Nisan king kab Navara dhe Pick-up te tjere!

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:36 ,

Nisan

6 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 21:42 ,

Nissan King Cab Viti 2003 2.5 Naft Me Dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Jan 08:41 ,

Nisan navara tek dere

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 15:26 ,

Nissan king cab

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 15:52 ,

Nisan makin pune pa letra

2 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 11:24 ,

Nissan king cab 4x4 2005

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:11 ,

Shes Nissan king cab

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 14:58 ,

Shes nisan me karoceri. Okazion!!

3 200 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 15:36 ,

Shitet Nissan Navara King Cab ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 02:21 ,

Shitet Nissan King Cab ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 10:54 ,

okazionnnn Nissan 4x4

6 200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:17 ,

Nissan King Cab

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 22:56 ,

Okazion Nissan king cap

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 08:14 ,

Nissan Navara king cab 2.5 di 4x4 2005

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 22:05 ,

NISSAN KING CUB 2.5 4X4 2007 I SAPO ARDHUR SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:30 ,

Nissan navara king cab 2005 2.5 di 4x4

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Mar 18:50 ,

Nissan King Cab

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 19:10 ,

makine

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 13:36 ,

Nissan 4x4 naftë

2 500 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 12:23 ,

OKAZION NISSAN KING CAB

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 10:06 ,

Agrrotiko 2.5

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 18:31 ,

Nissan King cap

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 11:17 ,

Nissan Navar 4x4

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 00:39 ,

Nisan king cab 2.5 di 4x4

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 19:29 ,

Kerkoj nje nissan per pjes

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 18:39 ,

Nissan King Cab 4x4

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 11:28 ,

Super 4x4

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 16:22 ,

Nissan 4x4

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 16:17 ,

Okazion Nissan King Cab

220 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 07:45 ,

Nissan king cap

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 21:21 ,

Okazion per arsye emigrimi dhe mosperdorimi!!

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 13:41 ,

Foristrat Nissan

5 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 18:41 ,

Shitet makina

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim