Kurbin | Automjete | Makina | Nissan | Juke

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 13:45 ,

Nissan JUKE 1.6 Benzin Automat 2010 Sapo Erdhi����

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:26 ,

Shitet Nissan Juke Okazion

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:32 ,

Shitet Nissan Juke automatik i 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 10:56 ,

Nissan Juke 1.6

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Gush 16:30 ,

Shitet Nissan Juke. Okazion 2012. 1.5 Benzine

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Qer 00:13 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 08:59 ,

nissan juke

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Maj 12:19 ,

Shitet Nissan Juke 1.6 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Pri 01:23 ,

SHITET NISSAN JUKE / MUNDESI NDERRIMI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Pri 19:17 ,

Nissan Juke

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim