Kurbin | Automjete | Makina | Nissan | Interstar

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


23 Tet 20:24 ,

Nissan interstar 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 18:15 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 23:50 ,

Nissan Interstar 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 22:09 ,

Nissan Interstar 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:10 ,

Furgon Nissan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:51 ,

OKAZION NISAN 1.9 NAFTE DCI EKONOMIK 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 08:42 ,

SHITET NISAN NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 20:50 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 DCI EKONOMIK 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:15 ,

SHITET FUGON MALLI SUPE GJENDJE 1.9 NAFTE 350.000

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:58 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 SUPER EKONOMIK 350.000LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim