Kukës | Automjete | Makina | Nissan | Frontier

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:40 ,

Nissan Navara Frontier 4x4 Benzin-Gaz M.Nderrimi okazion!!!

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 06:47 ,

NISSAN FRONTIER ( PICK UP ) - BENZINE + GAZ - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Sht 17:33 ,

Nissan 4x4 Nafte 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 23:52 ,

NISSAN FRONTIER PICKUP - ZERO KILOMETRA

24 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 14:33 ,

Okazion

800 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 14:17 ,

Okazion

800 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 10:03 ,

nissan

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim