Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Frontier

Dje 05:46 ,

NISSAN FRONTIER ( PICK UP ) - BENZINE + GAZ - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Qer 23:52 ,

NISSAN FRONTIER PICKUP - ZERO KILOMETRA

24 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 23:06 ,

Shitet Nissan fuoristrade

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 14:33 ,

Okazion

800 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 14:17 ,

Okazion

800 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 10:03 ,

nissan

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim