Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Altima

14 Pri 15:36 ,

Nissan Altima benzin

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 19:13 ,

Okazion sapoerdhi

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 08:04 ,

SHITET NISAN ALTIMA 2.5 BENZINE+GAS VITI 2011 AUTO

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 16:13 ,

Nissan Altima 2.5 benzine Automatike

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 11:31 ,

Nissan benxine + gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 13:58 ,

2019-Nissan-Altima-2-5-SR-4dr-Sedan thumbnail

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 13:18 ,

2017 Nissan Altima 2.5 SV for sale

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 06:49 ,

SHITET NISAN viti 2000 ne gjenje pune te mir 1200

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 11:54 ,

SHITET NISSAN ALTIMA 2.5 2012 BENZINE+GAZ 7500 EUR

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 21:30 ,

Nissan altima

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 15:24 ,

Nissan Altima 2.5 benzine

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 15:48 ,

NISSAN ALTIMA -12

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim