Kukës | Automjete | Makina | Nissan | 240 SX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


04 Mar 12:01 ,

Nisan

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 19:28 ,

Nissan

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 19:18 ,

Nissan

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 18:38 ,

Nissan

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 22:36 ,

Nissan Navara 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Sht 13:55 ,

Shitet

3 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Maj 16:22 ,

Nisan

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 16:14 ,

Makin pune

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 13:54 ,

Nissn

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 15:43 ,

Nissan 240 SX dizel

30 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim