Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | 100 NX

06 Qer 14:29 ,

kamioncine .okazion

400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 21:15 ,

Nisan super gjendie

8 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 18:03 ,

Kamion

300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 08:03 ,

Nissan 100 NX benzin+gaz

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 20:55 ,

Shes makine

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 15:05 ,

Shes foristrad nissan

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 11:06 ,

Nissan

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 12:13 ,

kama 2011

7 200 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 23:14 ,

Vendo auto nissan Micra

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 23:01 ,

nisani shitet ose nderrohet me makine tjeter

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 10:08 ,

Nissan 100 NX -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 19:28 ,

shitet per mos perdorim

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim