Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | NSU

22 Jan 21:35 ,

SHITET KAMA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 12:57 ,

iveco 3.5 tonsh

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 14:02 ,

AUTOBUZ NEOPLAN

35 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Pri 19:29 ,

Motorr

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 13:31 ,

Fugon IVECO DAILY per mallra

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 12:00 ,

Numark m6 e re ne qese

35 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim