Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Starion

26 Dhj 16:37 ,

Mitsubishi Starion dizel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim