Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Space Gear

11 Sht 14:10 ,

Makin funerali 4×4 -00

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 13:53 ,

Shitet ose ndrroet

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 08:40 ,

Makin funerali mistubisht asht 4×4

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 12:20 ,

MITSUBISHI SPACE GEAR -97 TURBO 2.5

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim