Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Pick-up

14 Jan 00:37 ,

shitesi. Spartak Ndreu

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:22 ,

pajero sport

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 11:20 ,

Mistsubishi Pick-up dizel

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 22:01 ,

mitsubish paxhero

4 500 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 13:11 ,

Mitsubishi Pick-up 4*4 Okazion

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim