Krujë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Pajero Pinin

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


03 Jan 21:40 ,

Mitsubishi Pajero Benzine 4❌4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 23:04 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 13:13 ,

Mitsubishi pinin 1.8 gdi 1999

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 12:08 ,

Mitsubishi Pajero Pinin dizel 2000

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 14:58 ,

Shitet mistubish pinin

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 17:33 ,

Mitsubishi pajero pinin 4x4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Tet 14:25 ,

Xhip

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 11:53 ,

Mitsibishi 2.5

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 19:06 ,

Mitsubishi U SHITTTT

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 22:41 ,

Mitsubishi Pajero Pinin

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim