Kavajë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Pajero Pinin

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:38 ,

Mitsubishi korc

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 16:05 ,

Mitsubishi Pajero Pinin

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Shk 08:20 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 08:16 ,

Mitsubishi Pajero Benzine 4*4

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 10:52 ,

Mitsubishi pinin 1.8 gdi 1999

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 22:10 ,

Shitet ose nderrohet me mjet pune me karroceri

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 23:04 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:08 ,

Mitsubishi Pajero Pinin dizel 2000

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 14:58 ,

Shitet mistubish pinin

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 17:33 ,

Mitsubishi pajero pinin 4x4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim