Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | L400

18 Tet 12:24 ,

Mitsubishi L400

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 21:25 ,

L400 mitsubishi 3.0 benzinë 4x4 shum i mirrë 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 14:12 ,

Mitsubishi L400

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 20:39 ,

Mitsubishi L400

5 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 10:31 ,

Mitsubishi L400

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 08:37 ,

Mitcubishi L400

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 17:37 ,

Mitsubishi L400 viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 10:58 ,

Shitet per pjes

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 01:42 ,

Okazion!

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 15:02 ,

Mitsubishi 4x4

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 14:22 ,

Mitsubishi L400

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 16:15 ,

Mitsubishi L400 4x4

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 16:07 ,

Mitsubishi L400 4x4

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim