Sarandë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Grandis | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Nën 12:54 Shitorja Makina , Tiranë

Mitsubishi Grandis 2.0 Diesel-2008-TARGA AA

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 18:07 Makina , Fier

MITSUBISHI GRANDIS

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:56 Makina , Durrës

OKAZION!!!

3 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 21:16 Makina , Tiranë

Mitsubishi Grandis

170 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 12:06 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Grandis 6+1

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 14:13 Makina , Lushnjë

Makine familjare ose pune

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 15:15 Makina , Fier

mirsubish

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim