Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Galloper

19 Jan 09:33 ,

Shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 08:05 ,

Mitsubishi pajero sport

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 19:02 ,

SHITET Ose Ndrrohet

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 15:02 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim