Sarandë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Colt | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:58 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt GLxi 1.6 benzin Automat me letra

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:49 Makina , Pogradec

MITSUBISHI COLT GLI 1.3

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 Makina , Pogradec

MITSUBISHI COLT GLI 1.3

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 Makina , Tiranë

bli me keste .Mitsubishi colt 1.0 benzin - gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:49 Makina , Pogradec

MITSUBISHI COLT GLI 1.3

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:07 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1.5 Nafte EKONOMIKE Automatik

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 14:35 Makina , Tiranë

Mitsubishi colt 1.5 nafte me 3 pistona

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:09 Makina , Lezhë

Shes Mitsubishi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 22:24 Makina , Fier

OKAZION MITSUBISHI COLT 1.2 Benzin-2.520 Euro

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim