Kavajë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Carisma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:17 ,

Okazion

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:00 ,

MITSUBISHI CARISMA BENZIN GAZ

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:31 ,

Shitet mitsubishi carisima 1,9 nafte me dokumenta

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:10 ,

Mitsubishi Carisma benzin+gaz

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 10:27 ,

Mtsubishi Carisima 1.9 TD1 (pa dogane)

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:25 ,

Shitet mitsubishi carisma 98 nafte

650 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 17:05 ,

Shitet mitsubishi carisma 98

650 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 17:58 ,

Mitsubishi 1.6 benzin/gaz

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 23:26 ,

Mitsubishi carisma

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:35 ,

Mitsubishi Carisma dizel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim