Sarandë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Canter | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


06 Mar 21:14 Makina , Durrës

Shitet Kamioncin mitsubish

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 16:34 Makina , Korçë

Mitsubishi Canter

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 20:35 Makina , Berat

Kamion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 21:47 Makina , Durrës

Kamion

16 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Korr 21:00 Makina , Tiranë

Mitsubishi canter 2005, Full, vetshkarkuse

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim