Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Canter

Dje 16:04 ,

Mitsubishi Canter 2005 VETSHKARKUS!

8 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 19:57 ,

kamjoçin

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 16:32 ,

Mitsubishi canter

5 000 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 14:11 ,

Mitsubish

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 21:14 ,

Shitet Kamioncin mitsubish

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 16:34 ,

Mitsubishi Canter

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 21:47 ,

Kamion

16 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Korr 21:00 ,

Mitsubishi canter 2005, Full, vetshkarkuse

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim