Vlorë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 219
B-Class , 75
C-Class , 800
CE-Class , 1
CL-Class , 11
CLA-Class , 5
CLC-Class , 1
CLK-Class , 53
CLS-Class , 33
E-Class , 781
G-Class , 10
GL-Class , 11
GLA-Class , 1
GLC-Class , 1
GLE-Class , 3
GLK-Class , 5
GLS-Class , 2
ML-Class , 183
R-Class , 20
S-Class , 108
SL-Class , 3
SLK-Class , 2
V-Class , 15
190 , 30
200 , 110
220 , 340
230 , 10
240 , 16
250 , 137
260 , 1
270 , 137
280 , 39
290 , 8
300 , 27
320 , 66
350 , 10
380 , 1
400 , 7
416 , 4
450 , 2
500 , 1
AMG GT , 1
Vaneo , 1
Vario , 15
Viano , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:04
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz Avangard

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:46 ,

Okazionnn

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:25 ,

mercedes-benz c200cdi 2011 automatik

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

Shitet mercede Benz gle 3.0 hybrid amg paket 16.000milje

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:34 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:27 ,

MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

MERCEDEZ E 200 /// EVO

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:45 ,

MERCEDES BENZ C300

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:15 ,

ML 270 CDI Nafte / viti 10,2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:13 ,

Mercedes EVO/// AVANGARDE

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Mercedes Benc 2.2 Nafte / Viti 2002

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 ,

ML 270 CDI 4x4 Automatike viti 10/2004

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:10 ,

Mercedes C 200 Blue Efficiency Avangard me Dogane

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:08 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:08 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:04
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz Avangard

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz✅

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz ✅

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Vito 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:55 ,

Mercedes-benz E-class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

Mercedes c Klas 200 naft 2008 automat

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Benci 220 cdi automat gjendja shum emir avangard

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:49 ,

Evo 280cdi viti 06 super gjendje na zvicra munci ndrimi

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:48 ,

C CLASS 220

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:28 ,

Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:01 ,

❌Okazion❌Shitet E class 220 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 200 / BENZ C CLAS 200

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:52 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 220 / BENZ C CLAS 220 !!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Mercendez-benz Cls 320

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

Okazion Mercedes-Benz C 200 Automa Me Dogane Viti 09

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:25 ,

E350 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:14 ,

Mercedes benz 203

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 ,

W211 Evo

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:13 ,

Mercedes benz E

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 ,

Mercedes

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:22 ,

Benc C 220

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:19 ,

ML sport

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:18 ,

Benc C 220

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:27 ,

E250 TURBO DiESEL ( PER PJESE KEMBIMI)

6 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
Dje 12:20 ,

benz sprinter 211 shitet ose nderrohet

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:12 ,

✅ w124 2.0 benzine gas me letra te paguara

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:07 ,

Mercedes benz c220 cdi 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 ,

Shitet A-clas viti 2004 auto Benzin/gas krah anglez

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:06 ,

Mercedes benz E300 cdi Bluetec 2009 panoramik full option

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:20 ,

Shitet foristrada

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:36 ,

Okazion Mercedes Benz cclass sport edition

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:54 ,

MERCEDES - BENZ C CLASS 200 SPORT EDICION 2007 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 21:25 ,

Okazionnn

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 19:07 ,

benc mercedes

19 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione