Tiranë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 3817
B-Class , 1206
C-Class , 11517
CE-Class , 14
CL-Class , 120
CLA-Class , 71
CLC-Class , 33
CLK-Class , 468
CLS-Class , 787
E-Class , 8964
G-Class , 106
GL-Class , 200
GLA-Class , 25
GLC-Class , 15
GLE-Class , 93
GLK-Class , 241
GLS-Class , 6
ML-Class , 2622
R-Class , 216
S-Class , 1492
SL-Class , 50
SLK-Class , 67
V-Class , 103
190 , 442
200 , 1928
220 , 4797
230 , 120
240 , 218
250 , 953
260 , 9
270 , 1338
280 , 576
290 , 65
300 , 246
320 , 918
350 , 273
380 , 1
400 , 30
416 , 51
420 , 13
450 , 9
500 , 29
560 , 9
600 , 14
AMG GT , 6
AMG GT S , 1
MB 100 , 1
SLR , 2
SLS AMG , 1
Vaneo , 93
Vario , 80
Viano , 95

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:38
Linku:
,

cmimi i diskutushem

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:13
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 FULL OPTIONS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz ML 320

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 22:34
Linku:
,

Okazion Mercedes Benz C300 2012 BlackEdion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 02:15 ,

��Okazion��2011 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

Mercedes Benz ML

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:17 ,

ML350 BLUETEC ML 2014 360 Grade Kamera AMG FULL OPTION

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:02 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:01 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:56 ,

C220 AMG//LooK Automatike Nafte "Motorr EVO"

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:54 ,

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:53 ,

MERCEDES C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

Mercedes A170 Benzine Manuale Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:52 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:50 ,

CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:50 ,

S550 Gaz+Benzine Lungo 4Matic 2008

13 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:45 ,

Mercedes E220 CDI Avantgarde Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

SHITET ose ndrrohet MERCEDES BENZ E220 cdi

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

Benz 1800 cc benzine automat 2005 Tirane 0694760035

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

E clas

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

Mercedes V-Class 250 Bluetec

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:08 ,

Mercedez i shkelqyer 2200 nafte automat 2006 Tirane 4700 €

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:05 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 ,

Shitet ose Ndrrohet. Slk

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:46 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz b class

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 ,

Mercedes benz B 200 benzin gas automat 136 mij km

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 ,

Mercedes benz B 200 benzin gas automat

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 ,

Mercedes benz B 200 benzin gas automat

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 ,

Mercedez Benz E class

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Dyqani ,

Mercedes Benz C klas 320 AMG

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43 Dyqani ,

A200 CDI,2013,AUTOMAT,PACKET AMG,16.499 EURO

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:43 Dyqani ,

BENZ C220,AUTOMAT,AVANTGARDE,2008,8199 EURO

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7300 EURO

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 ,

Shitet ML 350 BlueTec.

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:36 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:34 ,

Evo 320 avangart

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

Cls 350 full option

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

MERCEDES BENZ B 200 NAFTE 2013 LETRAT 23.01.2022 AUTOMATIKE

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:28 ,

C-Klass 200-CDI Motor Evo 6 Marsha Liber Servisi��������

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

A Klas 05 OKAZION DISA DITE 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 ,

Okazion—C Klass 220 Elegance—2007 Automat DE����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES C 180 KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY ��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 ,

Mercedz E-klass 220 cdi Kambjo automatike Sensor

4 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!



Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione