Korçë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 253
B-Class , 41
C-Class , 873
CE-Class , 3
CL-Class , 7
CLA-Class , 2
CLC-Class , 3
CLK-Class , 60
CLS-Class , 22
E-Class , 875
G-Class , 8
GL-Class , 8
GLK-Class , 6
ML-Class , 147
R-Class , 5
S-Class , 94
SL-Class , 2
SLK-Class , 8
V-Class , 9
190 , 55
200 , 276
220 , 482
230 , 19
240 , 36
250 , 264
260 , 5
270 , 158
280 , 28
290 , 15
300 , 35
320 , 47
350 , 9
380 , 2
400 , 11
416 , 4
420 , 3
450 , 1
600 , 3
AMG GT S , 1
Vaneo , 13
Vario , 13
Viano , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Korçë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:34 ,

OKAZION:Mercedes Benz E280 CDI V6 EVO 7G TRONIK Avangarde

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Benz C220 ne gjendje te mire i 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:25 ,

E CLAS 220CDI

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

Benc w124

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

W124 Full Ekstra Automat Motor Turbo viti 90

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 ,

Mercedes-Benz E200 Komprressor benzine/gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:36 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor benzine/gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

Mercedes Benz C320 CDI (pa takse luksi) Avantgarde, 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Mercedes Benz CLS 5.0 benzine/gaz, Full option

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:35 ,

Mercedes-Benz E200 CDI //EVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR FACELIFT AVANGART AUTOMAT ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:13 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 ,

Mercedenc C 200 benzin /gas

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:48 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:48 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 ,

Okazion mercedes 210

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:42 ,

Shitet Mercedes Benz E class 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 ,

Okazion pak dite E220 cdi 2010 Automat Full

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 ,

C class 250 2010 me karta per 1 vit xhama zinj okazion !!

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 ,

Mercedes-Benz C 300 2013 4 Matic okazion dogan paguar

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 ,

Shitet

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:42 ,

Okazion..GLK 250

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:11 ,

MERCEDES C-200 BENZIN-GAS MANUALE KOMPRESSOR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:53 ,

MERCEDES AUTOMATIC 7G E-CLAS 280 VITI 2006 MUNDESI NDRRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:53 ,

MERCEDES BENZ C-220 AUTOMATIC 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 ,

MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:40 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W203 EVO MANUAL NAFTE 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:40 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W-203 AUTOMATIKE 220 NAFTE

5 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:39 ,

Mercedes Benz C-Class W204 Automatike Viti 2007 220 Nafte

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:39 ,

MERCEDES BENZ CLK 200 BENZIN GAZ VITI 2000 MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:56 ,

Mercedes C220 Nafte Automatike Viti 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:55 ,

C230 Benzine 4Matic AMG//LooK Automatike

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS MANUALE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:46 ,

E280 4Matic Nafte Viti 2008 AMG//LooK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

E200 Viti 2005 Nafte Kamio Automatike

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:32 ,

Mercedes c200 avandgarde benzine & gas

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Shitet/shkembehet

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 ,

OKAZJON

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:35 ,

Mercedes-Benz C180 Kompressor

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Mercedes Vito

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:03 ,

Shitet+ Ndërohet Mercedes benz e200 kompresor

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

Shitet & ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione