Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | V 280

14 Maj 08:48 ,

�������� 2 Autoambulanca ������

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Pri 19:45 ,

MERCEDEZ-BENZ VITO 8+1

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:35 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito (8+1 vende )

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 23:55 ,

Viano 2009

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 14:25 ,

Benz 1234

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim