Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SLK 350

30 Pri 16:50 ,

Mercedes-Benz slk 350 -05

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 23:33 ,

Mercedes benz slk -350

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 11:22 ,

MERCEDES BENZ SLK 350

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 15:10 ,

Mercedes-Benz slk

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim